درب آكاردئونی حفاظ كوروش

درب آكاردئونی حفاظ كوروش درب آكاردئونی بدون آن كه فضای اضافی در مقابل درب خانه تان بگیرد و از فضای مقابل خانه تان بكاهد، امنیت را برای شما به ارمغان می آورد.


ساختمانی امن با حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی از جمله حصارهایی با امنیت بالا می باشد که می تواند احساس امنیت را به شما تزریق کند. با نصب حفاظ شاخ گوزنی بر سر در ورودی ساختمان حس امنیت را می توان به ساکنان آن ساختمان منتقل کرد. حصار به عنوان عنصری ضروری، می بایست در سر در و دیوار هر ساختمانی وصل شود.

نیاز به حس امنیت در وجود تمام انسان ها دیده می شود. تمام انسان ها حتی بی باک ترین و دلیر ترین آن ها نیز در اعماق وجودشان به احساسی شبیه به امنیت نیاز دارند. نیاز به حس امنیت در وجود تمام مخلوقات هستی مشترک می باشد. احساسی که در صورت ساکن شدن در کنه قلب، جریانی از جنس آرامش را در رگ ها و شیارهای وجودی سرازیر می کند. حس امنیت حسی ذاتی نیست که در درونمان از ابتدای تولد وجود داشته باشد، بلکه حسی می باشد که به مرور و از محیط اطراف و آدم های اطرافمان آن را بدست می آوریم. آهویی را تصور کنید که در میعادگاهش جنگل زندگی می کند؛ آیا این آهو بدون پیدا کردن آشیانه ای پنهان می تواند در میان جنگل به دور از دندان تیز حیوانات درنده زندگی کند؟ البته که نه؛ بنابراین تمام مخلوقات به محیطی نیاز دارند تا آن ها را از گزند و آسیب خطرات  احتمالی بیرون و حیوانات درنده در امان نگه دارد.

 

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی بدون آن که فضای اضافی در مقابل درب خانه تان بگیرد و از فضای مقابل خانه تان بکاهد، امنیت را برای شما به ارمغان می آورد و با احساس امنیتی که به شما هدیه می دهد، آرامش را نیز برای شما به ارمغان می آورد و سهم تان از آسایش را افزایش می دهد. این حفاظ به صورت تا شو مانند یک ساز آکاردئون، عمل می کند و همین ویژگی آن موجب می شود تا فضای کمتری را اشغال کند و از فضا استفاده بهینه کند و مزاحمتی در راهرو برای ساکنین مجتمع ایجاد نکند.

بیشترین کاربرد درب آکاردئونی برای واحدهای آپارتمانی می باشد اما از درب آکاردئونی می توان به عنوان حفاظی برای درب پارکینگ و ساختمان های اداری و تجاری نیز استفاده کرد. برای پارکینگ شخصی خانه و حتی پارکینگ های عمومی می توان از درب آکاردئونی استفاده کرد. درب آکاردئونی پارکینگ ها می تواند ریموت کنترل نیز برای استفاده راحت تر افراد داشته باشد.

درب آکاردئونی حفاظ کوروش

برندها و کمپانی های مختلفی درب آکاردئونی را تولید و عرضه می کنند؛ بنابراین کیفیت های مختلفی از این حفاظ در بازار موجود است. اما آیا تمام آن ها عملکرد لازم را ارائه می دهند و امنیت لازم را برای ما فراهم می کنند؟ البته که این طور نیست و همه برندها، حفاظ درب آکاردئونی با کیفیت عالی تولید نمی کنند و نمی توانند امنیتی را که مورد انتظار ما است را فراهم کنند. در همین راستا قصد دارم به شما عزیزان کمپانی مورد اعتمادی را در جهت تهیه ی این نوع حفاظ های ضد سرقت معرفی کنم تا بتوانید امنیت لازم و مورد انتظارتان را به خودتان ببخشید. برند حفاظ کوروش، برندی شایسته و مورد اطمینان می باشد که حفاظ درب آکاردئونی را با کیفیتی بی نظیر برای آسایش و امنیت شما تولید می کند. برند حفاظ کوروش با توجه به نیاز شما عزیزان به امنیت و آرامش، حفاظ هایی با استحکام و عمر طولانی تولید می کند.

با اعتماد به برند حفاظ کوروش، امنیت را برای خود و خانواده تان به خانه هدیه ببرید.

درب فلزی ورودی ساختمان

جنس های مختلفی برای درب ورودی وجود دارند. یکی از مرغوب ترین جنس درب های ورودی ساختمان درب  فلزی است. صنایع فلزی حفاظ کوروش تولید کننده انواع درب های فلزی ساختمان است و این نوع درب ها را در مدل های مختلف تولید و به بازار عرضه می کند. همانطور که در مبحث قبلی به آن اشاره کردیم، درب های ورودی ساختمان در معرض شرایط آب و هوایی قرار ندارند. مانند بارندگی و تابش نور خورشید. مقاومت این نوع درب ها باید در برابر ضربه باشد و همچنین ضد سرقت بودن آنها بسیار مهم است. درب فلزی ورودی ساختمان یک مزیت ویژه ای که دارد ضد حریق بودن آن است. همانطور که میدانید در تمام ساختمان ها هر چند ناچیز اما احتمال آتش سوزی وجود دارد. ضد حریق بودن درب فلزی از منتقل شدن آتش سوزی و پخش شدن آن جلوگیری می کند. پس گزینه بسیار مناسبی برای درب فلزی است. در واقع می توان ادعا داشت که انواع مدل درب فلزی ورودی ساختمان با هدف امنیت بالا در برابر انتقال آتش سوزی و آلودگی طراحی شده است.

1400/04/22
19:49:31
5.0 / ۵
1167
تگهای خبر: رپورتاژ , طراحی , قاب , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 1,038
بازدید دیروز: 9,954
هفته اخیر: 46,187