از شبكه پنج روی آنتن می رود؛

میزبانی از شتاب دهنده های نخبه در ما ایرانیان

میزبانی از شتاب دهنده های نخبه در ما ایرانیان به گزارش آتلیه دات کام برنامه ما ایرانیان در گفتگو با یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، از چگونگی به ثمر رسیدن یک شرکت دانش بنیان و همکاری بیشتر از صد نخبه علمی کشور در این مجموعه سخن می گوید.به گزارش آتلیه دات کام به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه «ما ایرانی ها» پنجشنبه ساعت ۲۲ در گفتگو با دکتر مهدی شریفی فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف، از چگونگی به ثمر رسیدن یک شرکت دانش بنیان و همکاری بیشتر از صد نخبه علمی کشور در این مجموعه می گوید.
در این برنامه همینطور در مورد تولیدات پیچیده صنعتی و رقبای جدی خارجی مباحثی مطرح و بررسی می شود و در مورد چگونگی بی نیاز شدن کشور از واردات محصولات مشابه در حوزه دانش بنیان هم گفتگو خواهد شد.
گفتنی است دانش بنیان ها و نابغه های علمی در یک واژه مشترکند و آن خستگی ناپذیری و از پا در نیامدن است. برای سرپا ماندن و جنگیدن در میدان دانش، باید به علم روز، به صبر و تلاش و به عرق ملی و غرور مصلح بود. دانش بنیان ها و نابغه های علمی معایب و نقیصه ها را رصد می کنند تا بتوانند برای هر کدام چاره ای علمی، عملی و اجرایی پیدا کنند.
برنامه ما ایرانیان به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی و با اجرای محمود رضا قدیریان، پنج شنبه ها و جمعه ها به ترتیب ساعت ۲۲ و ۲۰ روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.


منبع:

1400/04/17
13:12:30
5.0 / ۵
567
تگهای خبر: جشن , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟