از شنبه ۱۲ تیر؛

دیالوگ ویژه جشنواره تئاتر دانشگاهی روی آنتن می رود

دیالوگ ویژه جشنواره تئاتر دانشگاهی روی آنتن می رود برنامه زنده رادیویی دیالوگ از دوازدهم تا نوزدهم تیر ویژه بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران از آنتن شبکه رادیویی نمایش پخش می شود.به گزارش خبرگزای مهر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، همزمان با فرا رسیدن بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران ویژه برنامه رادیویی «دیالوگ» در چارچوب چند برنامه مجزا به این رویدادی تئاتری می پردازد.
این برنامه شنبه تا پنج شنبه (۱۲ تا ۱۷ تیر) ساعت ۲۱ تا ۲۲ از مرکز تئاتر مولوی- رویدادگاه اصلی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، جمعه ۱۸ تیر ساعت ۱۹ تا ۲۰ از مرکز تئاتر مولوی- رویداد گاه اصلی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران و شنبه ۱۹ تیر ساعت ۱۸ تا ۲۰: ۳۰ از محل برگزاری اختتامیه بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران از آنتن رادیو نمایش پخش خواهد شد.
شعار برنامه «دیالوگ»، صراحت، شفافیت و روز آمدی است و شامل بخش های متنوع گفتگوی روز (بخش اصلی)، با اجازه (شوخی با اظهار نظرها)، در حاشیه (اخبار) و (گزارش ویژه) است.
«دیالوگ» به تهیه کنندگی: علی بهرامی، مجری کارشناسی ایوب آقاخانی و گویندگی سید احمد قاضی زاده هاشمی، شقایق خاکی پور و میثم کریمی به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می شود.


منبع:

1400/04/10
22:44:13
5.0 / ۵
630
تگهای خبر: جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 128
بازدید دیروز: 3,738
هفته اخیر: 31,441