صانعی مقدم با مهر مطرح كرد؛

ادامه اكران آنلاین در هنر و تجربه

ادامه اكران آنلاین در هنر و تجربه آتلیه دات کام: مدیرعامل موسسه سینمایی هنر و تجربه ضمن تشریح برنامه ای این گروه سینمایی تاکید کرد در صورت تامین نیازهای مالی این مجموعه، کارهای آن در آینده توسعه پیدا خواهدنمود.جعفر صانعی مقدم مدیرعامل موسسه سینمایی «هنر و تجربه» در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت اکران در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اظهار داشت: باتوجه به بازگشایی باردیگر سالن های سینمایی در کشور، فیلم های «هنر و تجربه» نیز در سینماها اکران خودرا آغاز نموده اند، البته این را هم باید بگویم که در هر شهری که امکان باز شدن سالن های سینمایی وجود داشته است، اکران های «هنر و تجربه» شروع شده است.
وی با اشاره به این که نمایش فیلم های «هنر و تجربه» در پلت فرم ها نیز شروع شده است، بیان کرد: فیلم های «هنر و تجربه» بعد از آن که در سینماها نمایش داده می شود، پس از اختتام اکران به پلت فرم ها می رود، البته تجربه اکران همزمان نیز در این گروه سینمایی داشته ایم که با استقبال خوبی برخوردار بود. البته نباید این را فراموش کرد شیوع ویروس کرونا بر زندگی مردم در کشور تاثیر گذاشته است و همین مساله سبب شده تا عادت سینما رفتن نیز با تغییراتی همراه شود.
مدیرعامل موسسه سینمایی «هنر و تجربه» افزود: اتفاق خوبی که برای «هنر و تجربه» همیشه رخ داده این است که برنامه اکران این گروه سینمایی همیشه ثابت بوده و بمحض بازگشایی سینماها، بلافاصله مبادرت به اکران فیلم ها کرده ایم. در کنار آن نیز برنامه اکران فیلم های این گروه سینمایی در پلت فرم ها ادامه خواهد داشت. البته این که در همین شرایط فعلی بازهم مردم به سینماها اعتماد کرده و از تماشای فیلم ها در سالن های سینمایی و پلت فرم ها استقبال می کنند، بسیار خوشحال کننده است.
وی توضیح داد: برنامه هایی که در سینمای «هنر و تجربه» اجرا می شود، باعث شده است تا علاقه مندان به سینمای کوتاه، مستند و آثار هنری و تجربی، همچنان از سینما استقبال کنند، حتی از سال قبل که کشور درگیر کرونا شد، روند حضور مخاطبان ما در سالن های سینمایی به نسبت سینمای تجاری، ثابت تر بود، چونکه مخاطب «هنر و تجربه» برای سرگرمی به سینما نمی رود، بنا بر این ما مشتری ها و علاقه مندانی داریم که پای ثابت این سینما هستند.
صانعی مقدم اشاره کرد: در همین راستا، باتوجه به برنامه ریزی های انجام شده، اکران آنلاین نیز در گروه سینمایی «هنر و تجربه» ادامه پیدا کرده و تا آخر سال نیز این پروسه ادامه خواهد داشت.
وی بیان کرد: بنظر می رسد که سینمای ایران در امسال، وضعیت امیدبخش تری نسبت به سال قبل داشته باشد، امیدوارم واکسیناسیون عمومی هرچه سریعتر به انتها رسد تا امنیت بیشتری در جامعه فراهم گردد، در چنین شرایطی ما نیز با همین آهنگ ضریب کار خودرا گسترش خواهیم داد.
صانعی مقدم در آخر اظهار داشت: البته این را نیز باید تاکید کنم که گسترش فعالیت ها در سینمای «هنر و تجربه» بستگی به تامین نیازهای مالی است که متاسفانه بودجه این گروه سینمایی طی ۲ سال قبل به شدت کاهش پیدا کرده است.


منبع:

1400/03/16
16:00:05
5.0 / ۵
1423
تگهای خبر: آنلاین , سینما , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 2,313
بازدید دیروز: 6,082
هفته اخیر: 36,949