با اعطای حكم؛

علی نصیریان رئیس گروه نمایش و ادبیات نمایشی فرهنگستان هنر شد

علی نصیریان رئیس گروه نمایش و ادبیات نمایشی فرهنگستان هنر شد با حکم بهمن نامورمطلق رئیس فرهنگستان هنر، علی نصیریان به سمت رئیس گروه تخصصی نمایش و ادبیات نمایشی فرهنگستان هنر منصوب گردید.به گزارش آتلیه دات کام به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، علی نصیریان طی حکمی از طرف بهمن نامورمطلق رئیس فرهنگستان هنر، به سمت رئیس گروه تخصصی نمایش و ادبیات نمایشی فرهنگستان هنر منصوب گردید.
در پی دیدارهای بهمن نامورمطلق رئیس فرهنگستان هنر با اعضای پیوسته، هنرمندان، مسئولان سازمان ها و نهادهای فرهنگی و هنری؛ وی با علی نصیریان عضو پیوسته این فرهنگستان ملاقات و گفتگو و حکم عضویت پیوسته این هنرمند را به وی تقدیم کرد.
در این دیدار درباره گسترش بیماری همه گیر کرونا و چالش های یک سال اخیر در حوزه تئاتر و نمایش، بحث و تبادل نظر شد. همین طور پیشنهاد شد، نظر به سوابق درخشان و تجربیات باارزش علی نصیریان، وی به سمت رئیس گروه تخصصی نمایش و ادبیات نمایشی فرهنگستان منصوب شوند. در همین راستا، طی حکمی از طرف رئیس فرهنگستان هنر، علی نصیریان در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ به سمت رئیس این گروه منصوب گردید.
در این جلسه رئیس فرهنگستان و علی نصیریان از زحمات علی منتظری رئیس پیشین گروه نمایش و ادبیات نمایشی قدردانی و تشکر کردند.
علی نصیریان که عضو گروه تخصصی نمایش و ادبیات نمایشی بود در اواخر آذرماه سال قبل با پیشنهاد این گروه تخصصی و تصویب مجمع عمومی فرهنگستان هنر به عضویت پیوسته این فرهنگستان در آمد.

1400/02/22
10:11:48
5.0 / ۵
669
تگهای خبر: تخصصی , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 1,309
بازدید دیروز: 7,212
هفته اخیر: 39,297