در جلسه شورای سیاستگذاری نهایی شد؛

میزبانی كرمان از چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی

میزبانی كرمان از چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی آتلیه دات کام: دبیر چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی کرمان از انتخاب کرمان بعنوان میزبان نهایی این رویداد موسیقایی در جلسه شورای سیاستگذاری آگاهی داد.به گزارش آتلیه دات کام به نقل از مهر، محمدعلی مرآتی دبیر جشنواره موسیقی نواحی کرمان درباره نحوه میزبانی دوره چهاردهم جشنواره اظهار داشت: موضوع استان محل برگزاری جشنواره در شورای سیاستگذاری مطرح و طبق ارزیابی های انجام شده در شورای سیاست گذاری چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی، پیشنهاد شد که کرمان میزبان جشنواره باشد.
وی اضافه کرد: این پیشنهاد با عنایت به بررسی این شورا از عملکرد مناسب دوره های گذشته این جشنواره در کرمان و قابلیت های مهم فرهنگی و هنری این استان ارائه و فکر می نماییم که امسال هم کرمان می تواند میزبان خوبی برای این جشنواره باشد. این در شرایطی است که در مرحله بعد این پیشنهاد شورا به دفتر موسیقی و سپس معاونت هنری اعلام گردید. همزمان استاندار محترم کرمان نیز در ۲ هفته اخیر در معاونت امور هنری وزارت ارشاد حضور بهم رساندند و در گفتگو با معاون امور هنری و مدیرکل دفتر موسیقی آمادگی کرمان را برای میزبانی از جشنواره موسیقی نواحی اعلام امسال در کرمان اعلام نمودند.
مرآتی در آخر بیان نمود: با عنایت به نظر پیشنهادی شورای سیاستگذاری و نیز اعلام آمادگی استان کرمان، تصمیم معاونت امور هنری بر برگزاری جشنواره در کرمان امسال است. بدین سبب به زودی فراخوان جشنواره اعلام می شود و اطلاعات دقیق تری از جزئیات برگزاری جشنواره منتشر خواهد شد. زمان جشنواره نیز بعد از هماهنگی با استان اعلام می شود.


منبع:

1400/02/19
15:29:17
5.0 / ۵
672
تگهای خبر: جشن , جشنواره , قاب , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 2,499
بازدید دیروز: 6,082
هفته اخیر: 37,321