واكسن هنرمندان پیشكسوت چه می شود؟

واكسن هنرمندان پیشكسوت چه می شود؟ به گزارش آتلیه دات کام مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با بیان اینکه تا کنون تعداد کمی از هنرمندان پیشکسوت بالای ۸۰ سال موفق به دریافت واکسن کرونا شده اند، اظهار نمود: در تلاش هستیم شرایط دریافت واکسن کرونا برای هنرمندان پیشکسوت هرچه سریع تر فراهم گردد.


نیکنام حسینی پور، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در گفتگو با ایسنا درباره وضعیت واکسن هنرمندان پیشکسوت با بیان اینکه «نزدیک به ۱۵۰ نفر هنرمند بالای ۸۰ سال داریم»، اظهار داشت: تلاش ما این است که هرچه سریعتر واکسن هنرمندان پیشکسوت تزریق شود. در همین راستا مکاتباتی با وزارت بهداشت انجام دادیم که با فراهم کردن شرایط رفت و آمد، واکسن این هنرمندان در محل موسسه هنرمندان پیشکسوت تزریق شود.
او تصریح کرد: وزرات بهداشت هنوز جواب مشخصی به این درخواست ما نداده است و بعد از پیگیری هم این گونه عنوان شد که با عنایت به این که تزریق واکسن امکان دارد برای بعضی از افراد تبعات داشته باشد، بهتر است تزریق حتما در مراکز درمانی صورت گیرد.
حسینی پور درباره تسهیل شرایط تزریق واکسن کرونا به هنرمندان هم توضیح داد: در این حوزه با آقای حسینی (معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) هماهنگ شده است که شرایط حضور هنرمندان در مراکز درمانی تسهیل شود و تابحال هم موفق شده ایم تعداد کمی از هنرمندان در مراکز درمانی حضور پیدا کنند و واکسن بزنند. این قول به ما داده شده است که کمک کنند تا در ایام آینده هم سایر هنرمندان هم بتوانند هرچه سریعتر واکسن بزنند.
مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت همینطور درباره وضعیت تزریق واکسن هنرمندان در سایر استان های کشور اظهار نمود: فعلاً در حال انجام هماهنگی برای استان تهران هستیم و در ادامه به سراغ سایر استان ها می رویم.
منبع:

1400/02/18
22:40:41
5.0 / ۵
701
تگهای خبر: هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 919
بازدید دیروز: 3,738
هفته اخیر: 33,023