در گزارش آتلیه دات كام مطرح شد؛

پرونده قضایی افراد خشن به سلامت رسید

پرونده قضایی افراد خشن به سلامت رسید به گزارش آتلیه دات کام برنامه ۹۹ درجه روزهای پنجشنبه ساعت ۱۴ در رادیو سلامت، پرونده قضایی افرادی که به علت پرخاشگری ناشی از کنترل خشم در زندان به سر می برند را مورد بررسی قرار می دهد.لعیا باستانی مدیر گروه بهداشت و روان رادیو سلامت درباره برنامه «۹۹ درجه» و پرداختن به خشم و عصبانیت به خبرنگار مهر توضیح داد: این برنامه در چارچوب مجله ای با محوریت مدیریت خشم تولید و روانه آنتن می شود که در این برنامه افرادی که به علت پرخاشگری ناشی از عدم کنترل خشم دارای پرونده قضایی هستند، بررسی می شوند.
وی افزود: در خلال این بررسی با حضور کارشناس مربوطه هم به علل و صدمه شناسی ماجرا هم می پردازیم. در این برنامه به شنوندگان آموزش می دهیم که چطور خشم خودشان را کنترل کنند، چونکه گاهی کنترل نکردن خشم منجر به عواقب بسیار تلخ و دردناکی خواهد شد.
باستانی ادامه می دهد: این برنامه شامل آیتم های متنوع است. آیتم یک آن به روایت برشی از زندگی یک فرد که دستخوش پرخاشگری شده است، اختصاص دارد. آیتم «خشم در مشت»، راهکارهای کنترل خشم را آموزش می دهد، آیتم «خشم و هیاهو» مبحث رفتارها و هیجان های در رابطه با خشم و پرخاشگری را مورد بررسی قرار می دهد.
وی درباره زمان پخش برنامه اظهار داشت: این برنامه پنجشنبه ۱۴ اسفندماه ساعت ۱۴ از رادیو سلامت پخش می شود و به پرونده قضایی پسری می پردازد که به دفاع از برادرش چاقو کشیده و به اتفاقات ناهنجاری منجر گردیده است که کارشناس درباره علت این پرخاشگری در برنامه صحبت می کند.
سارا شریفی تهیه کننده، حامدرضا مهتدی مجری کارشناس، لادن فتی و سعیده هادی کارشناسان برنامه هستند.


منبع:

1399/12/13
22:39:18
0.0 / ۵
932
تگهای خبر: آموزش , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 4,149
بازدید دیروز: 3,377
هفته اخیر: 37,330