عكس تاریخی از كشتی ای كه ناگهان گم شد!

عكس تاریخی از كشتی ای كه ناگهان گم شد! به گزارش آتلیه دات کام زمانی را در گذشته تصور کنید، حدود اوایل قرن بیستم. وقتی که جرقه های ابتدایی تکنولوژی زده می شد و مردم با کوچکترین اتفاق خویش را سرگرم می کردند. در همین بحبوحه مردم از تماشای یک قطار در حال حرکت یا کشتی که اخیرا لنگر انداخته بود هم به ذوق می آمدند و به قصد تماشا کار و زندگی خویش را تعطیل می کردند.


ایسنا در این خبر داستان یکی از قدرتمندترین تصاویر تاریخی جهان را بازگو کرده است که یکی از سرگرمی های مردم آن زمان در یکی از شهرستان های نیویورک را بازگو می کند.
در اوایل قرن بیستم زمانی که یک کشتی بزرگ از بندر راکلند (شهرستانی در نیویورک) به آب انداخته می شد، اتفاق خیلی بزرگی به شمار می رفت تا حدی که بچه ها از مدرسه برای تماشای این اتفاق مرخص می شدند!
کشتی چهار بادبانی جان. دی کولول حرکت خویش را از کارخانه کشتی سازی کاب-باتلر شروع کرد (جایی که هم اکنون رستوران بندر واقع شده است). راه افتادن کشتی واقعا هیجان انگیز بود؛ بگونه ای که یکی از کارمندان لوکوموتیو از ایستگاه راه آهن لایم راک سوت قطار را برای به هیجان آوردن جمعیت به صدا درمی آورد. این کشتی که بعدها فلورنس ترلو نامگذاری شد، در سال ۱۹۲۰ در یک تصادف دور از سواحل نیویورک گم شد!

1399/10/27
13:36:50
0.0 / ۵
1478
تگهای خبر: تكنولوژی , عكس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 4,833
بازدید دیروز: 5,336
هفته اخیر: 42,884