درباره ی آتلیه:
این سایت جهت تسهیل در امور چاپ عکس و برقراری ارتباط میان آتلیه ها و مردم طراحی شده.
امکانات بسیار زیادی در سایت ارائه شده اند. از جمله امکانات راه اندازی شده، بانک آتلیه شامل تمامی آتلیه های موفق و فعال کشور با قابلیت جستجوی منطقه ای، و پیشرفته می باشد.
آتلیه در لپ تاپ و موبایل
مالکان محترم آتلیه ها می توانند به سادگی عضو سایت شده و علاوه بر ایجاد سایت شخصی برای خود، و معرفی خدمات قابل ارائه در آتلیه شان، از امکاناتی که در آینده نزدیک بر روی این سایت قرار خواهند گرفت جهت افزایش چشمگیر مشتریانشان بهره مند گردند.
برای عضویت در سایت، کافیست از طریق لینک بالای صفحه (یا اینجا) فرم عضویت را پر نموده و به جمع آتلیه های فعال و موفق عضو سایت بپیوندید.

کاربران محترم نیز می توانند با عضویت در سایت آتلیه از امکانات زیادی از جمله سفارش آنلاین چاپ عکس به نزدیکترین آتلیه به محل سکونت شان برخوردار شوند.
هزینه پرداختی مشتری مشمول مالیات بر ارزش افزوده نمی شود و لذا تنها مبلغی که جهت چاپ عکس دریافت می گردد همان مبلغ تعرفه آتلیه می باشد.


جهت تماس با ما (جهت سفارش آگهی های ویژه در سایت) می توانید از طریق فرم تماس با ما اقدام فرمایید.

آدرس اینترنتی: www.atolieh.com   سامانه پیامک: 30002666300022
آتلیه دات کام
تمامی آتلیه های عضو، دارای صفحه ی شخصی با آدرس یکتا و زیبا (مانند www.atolieh.com/havva ) با نمایش آدرس ، تلفن  ، ایمیل و کروکی محل آتلیه بر روی نقشه می باشند. در صفحه های شخصی امکان معرفی پیشرفته سرویسهای قابل ارائه توسط آتلیه و اعلام اخبار و Offer های ایشان وجود دارد.
برقراری ارتباط دو طرفه میان صاحبان آتلیه و کاربران (مشتریان) از طریق اعلام نظرات و دیدگاهها، قابلیت ابراز علاقمندی به آتلیه و ... از جمله دیگر خدمات این سایت می باشد.
سفارش چاپ عکس در آتلیه دات کام
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 747
بازدید دیروز: 4,627
هفته اخیر: 46,059