این آتلیه را دوست داری؟

خدمات
خدمات فیلمبرداری بازسازی عکسهای قدیمی
فیلمبرداری بازسازی
خدمات عکاسی از کودک خدمات عکاسی مدلینگ
عکاسی کودک مدلینگ
خدمات عکاسی صنعتی فروش تجهیزات عکاسی
عکاسی صنعتی فروش تجهیزات
عکاسی عروسی عکاسی انتخاباتی
عکاسی عروسی انتخاباتی
تبلیغات
تبلیغات در آتلیه
نمونه کارهای آتلیه آرته
تعرفه خدمات چاپ عکس
هنوز تعرفه ها درج نگردیده

به آتلیه آرته خوش آمدید

به آتلیه آرته خوش آمدید آدرس و مشخصات تماس با آتلیه در سمت چپ این صفحه قابل رؤیت است
نظرات مشتریان در مورد آتلیه آرته
نظر در مورد آتلیهبهراد :
1392/04/30
بررسی کار آتلیه آرته از نظر من
سلام
من بهراد هستم و 25 اسفند 91 مراسم عروسیمون بود .
خداروشکر همه چی خوب برگزار شد و تقریبا برنامه ریزی هام با اونچه که اتفاق افتاد تا حدود بسیار زیادی مطابق بود .
در خصوص آتلیه و فیلم و عکس باید بگم شما باید ببینید چقدر بودجه برای مراسمتون دارید و حداکثر تا چقدر می خواهید برای فیلمو عکس هزینه کنید چون تو این وادی از 800 هزار تا حتی 8 ملیون می شه خرج کرد . من و خانومم تو اینترنت و همچنین از دوستان جستجوی زیادی کردیم از موارد مختلفی که می بایست در فیلمو عکسمون مد نظر قرار می دادیم تا خدمات آتلیه های مختلف و لیست قیمتاشونو در آوردیم و با چندتاشون تلفنی صحبت کردم که از میون اونا 4 آتلیه رو که حس می کردم بهتر هستن برای دیدن کارشون به صورت حضوری کاندید کردم که نهایتا؛ منجر به انتخاب آتلیه آرته شد و الان که حدود یک ماهه کارا رو ازشون تحویل گرفتم می تونم بگم آرته 100درصد انتظاراتمو در مورد آلبوم عکسها و 90 درصد در خصوص فیلمه عروسیو براورده کرده.
و اما چه نقاط ضعف و قوتی تو کار آتلیه آرته دیدم :
نقاط ضعف :
1- بخشهایی از فیلم عروسی در مراسم بعد از تالار به علت خاموش کردن چراغهای اصلی تاریک شده بود که بخشی تقصیر نور پرداز و بخشی هم مقصر فیلمبردار بود که به کسی اعتراضی نکرده بود و ظبط فیلمو ادامه داده بود.
2- میکس صداها و آهنگها روی فیلم در نسخه ابتدایی یه سری اشکالاتی داشت که با نظر ما در فیلم نهایی تصحیح شد.
3- فیگور ها و پوزهایی که استفاده می کنن خاص نیست همون چیزاییه که همه جا استفاده می شه و متداوله .
نقاط قوت :
1- برخورد پرسنل خیلی خوب و صمیمانه بود (چه قبل از بستن قرارداد و دیدن نمونه کار ، حین اجرای کار ، تو پروسه رفت و آمدهای دیدن کار و دریافت نظرات و تصحیح ) و با صبوری به خواسته ها و نظرات ما توجه می کردن و با هم صحبت می کردیم و نسبت به همه چی حس خوبی بهمون می دادن .
2- خوش قول و صادق بودن ، من تو تمام مراحل کارمون هیچ وقت بد قولی ازشون ندیدم و همه چی شفاف و در چهارچوب توافقات و قرارداد انجام شد.
3- قیمت منو کارها در مقایسه با خیلی جا ها معقول و حتی ارزون بود و خیلی آپشنها قابل جا به شدن به نفع مشتری بود
4- امکانات و دکور و وسایل آتلیه برای گرفتن عکسهای متنوع به حد کافی بود و کیفیت کار نهایی واقعا خوب شد.
5- تمام کار توسط خود گروه اصلی اجرایی آرته انجام می شد و اینکه مثل بعضی جاها گروه یا کسی رو برای کار شما استخدام و بفرستن که حرفه ای نباشن نبودن.
6- برنامه اجرا در روز عروسی طوری چیده شده بود که قابل انعطاف بود و همکاری خوب اونا باعث شد تاخیر 2 ساعته آرایشگاه اعصابو و عکسامونو خراب نکنه و بتونیم بدون استرس به برنامه ها برسیم.

جمع بندی :
اگه بخواید نتیجه کار آتلیه آرته رو بدونید باید بگم به نسبت هزینه مناسبی که صرف می کنید خوب و راضی کننده هست و من دیدن کار آرته رو در کنار بازدید از سایر جاها به دوستام حتما توصیه می کنم.
دوستای عزیز برای انتخاب آتلیه وقت بزارید و حتما نمونه کار چندجارو ببنید مطالبی که گفتم نظر شخصی خودم و همسرم در مورد آرته بود و امیدوارم نه برای شما نه برای بچه های آرته سوء تفاهم بوجود نیاره.
من برای تمام امور مرتبط با برگزاری مراسم جشن عروسی خودم خیلی تحقیق کردم که خوشحال میشم تجربه کوچیکمو در اختیارتون بزارم پس اگه سوالی داشتید بهم ایمیل بزنید.
سایت آتلیه دات کام ... مسئولیت مطالب درج شده در هر آتلیه به عهده مدیر آن آتلیه بوده و سایت آتلیه دات کام هیچ مسئولیتی در قابل آن ندارد.